logo

نمایندگی بیمه ایران

ولایتی - 35367 واحد تخصصی صدور بیمه عمر و پس‏‎انداز
info@ebim.ir
051-38441030

بیمه آتش سوزی و انواع آن کدام است

بیمه آتش سوزی و انواع آن کدام است

 

آتش را شاید بتوان قدیمی تر ین کشف بشر به شمار آورد که باعث تغییرات گسترده ای در زندگی انسان گردید. به همان میزان که بشر اولیه به مزایا و فواید آتش پی می برد با معایب و زیان های آن نیز آشنا گردید. وقوع حریق های بزرگ و کوچک که باعث از بین رفتن اموال و داراییها می گردید از جمله تجربیات تلخی بود که نصیب افراد می شد و همین موضوع سبب رواج این ضرب المثل گردید که آتش خدمتکاری خوب ولی ارباب بدی است.

 

 

وقوع انقلاب صنعتی در اروپا و تبدیل کارگاههای سنتی به کارخانجات عظیم و سپس گذر به عصر فراصنعتی باعث گردید زندگی مدرن آمیخته با خطرات گوناگون گردد که همه جا در کمین انسان نشسته اند تا در شرایط مناسب و یک لحظه غفلت با شدت حمله کرده و همه چیز را در مسیر خود نابود کند.

 

بارها مشاهده شده است که زندگی یک فرد یا حیات یک سازمان و شرکت در اثر حریق از بین رفته و ادامه فعالیت آن میسر نگردیده مگر اینکه دارای پوشش بیمه آتش سوزی بوده باشد. بیمه های آتش سوزی با جبران خسارت فیزیکی و مادی وارده به بیمه گذاران نقش بسزا و مهمی در ادامه فعالیت و کار افراد و سازمان ها ایفا می نماید.

 

 

نکته قابل ذکر این است که در بیمه های آتش سوزی علاوه بر خسارت ناشی از حریق خسارت های ناشی از حریق خسارت های ناشی از انفجار، صاعقه، سیل،‌زلزله،‌ طوفان و دهها خطر دیگر نیز قابل پوشش و جبران می باشد که البته تمامی این موارد نیازمند آگاهی داشتن و آگاهی دادن است تا در سایه این اطلاع بیمه گذاران بتوانند بیمه نامه ای جامع و کامل خریداری نموده و با آسودگی به کسب و کار و فعالیت بپردازند.

در حال حاضر بیمه های آتش سوزی در بیمه ایران به دسته بزرگ بیمه های آتش سوزی عمومی که دربرگیرنده کلیه فعالیتهای صنعتی مثل کارخانجات، معادن، … – فعالیتهای غیرصنعتی مثل فروشگاه ها، اصناف … – و مسکونی را شامل می شود.

 

دسته بزرگ طرح های آتش سوزی شامل آتش سوزی طرح اصناف- طرح حامی خانه و خانواده- طرح سفر- طرح اموال شهرک های صنعتی می باشد.

 

شما می توانید برای سفارش انواع بیمه آتش سوزی از بخش سفارش بیمه اقدام فرمائید تا بیمه نامه در سراسر مشهد رایگان به دست شما برسد.

 

۰۵۱۳۸۸۴۴۱۰۳۰- ۸ خط

۰۹۱۵۳۰۸۴۹۳۶

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت